Witamy w Klubie Orion Poznań

Bardzo się cieszymy, że jesteś z nami! Poniżej znajdziesz informacje o zajęciach organizowanych przez Klub oraz regulaminy spotkań. A na dole także wewnętrzne klubowe aktualności. Prosimy, zapoznaj się z nimi.

Ta strona ma charakter wewnętrzny, dlatego nie udostępniaj jej osobom spoza Klubu!

REGULAMIN KLUBU

SIATKÓWKA

Gry integracyjne i treningi dla grup początkującej, średniozaawansowanej i zaawansowanej w poniedziałki, środy i piątki między 20:30 a 22:30. Zapisy na spotkania na grupie Orion-Siatkówka!

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 72 na osiedlu Kopernika.

Zobacz szczegóły i zapoznaj się z regulaminem.
SEKCJA SIATKÓWKA

SQUASH

Gramy na 5-6 kortach w każdy wtorek od 20:00. Istnieje możliwości rezerwacji kortu na 1 godzinę lub 2 godziny. Można grać w stałych parach lub wymieniać się partnerami po przeprowadzonym meczu.

Miejsce: Malta Squash w Centrum Handlowym Malta

Zobacz szczegóły i zapoznaj się z regulaminem.
SEKCJA SQUASHA

FITNESS

Obecnie organizujemy zajęcia z jogi, które prowadzi dla nas Sonia Stachowiak oraz stretchingu, które przygotowuje Karol Abramek. Spotkamy się w piątku o 19:00 lub 20:30. Informacje o zajęciach i zapisy na grupie OrionTeam.

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 72 na osiedlu Kopernika

Zobacz szczegóły i zapoznaj się z regulaminem.
SEKCJA FITNESS

PING PONG

Do naszej dyspozycji są trzy profesjonalne stoły. Na granie spotykamy się nieregularnie, w czasie innych zajęć jakie w szkole SP72 organizuje Klub Orion. Informacje o spotkaniach sekcji na bieżąco na grupie OrionTeam.

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 72 na osiedlu Kopernika

Zobacz szczegóły i zapoznaj się z regulaminem.
SEKCJA PING-PONGA


Bieganie

Zachęcamy Was też do udziału w aktywnościach biegowych, które organizuje Mateusz Baumgart. Mateusz wrzuca regularnie informacje o orionowych biegach na grupie OrionTeam, chętnie pomoże Wam też w doskonaleniu technik biegowych!Witaj na stronie Klubu Sportowego Orion Poznań. Dzielimy się tu naszą pasją do aktywnego trybu życia. Mówimy o zdrowiu, odżywianiu i różnych dyscyplinach sportowych oraz pokazujemy jak działa nasz Klub!

Jeśli chcesz się z nami skontaktować napisz do nas przez nasze kanały społecznościowe!

Stowarzyszenie Klub Sportowy ORION,
zarejestrowane dnia 06.07.2021
KRS 0000909878
NIP 7792528340
REGON 389378375