Rowerowa wyprawa do Uzarzewa

31/07/2021
Wyprawa Uzarzewo 1

Koniec lipca w klubie ORION spędziliśmy na rowerach, eksplorując północno-wschodnie okolice Poznania 🚴‍♂️

Koniec sierpnia w klubie ORION spędziliśmy na rowerach, tym razem eksplorując północno-wschodnie okolice Poznania.

Udając się w kierunku Puszczy Zielonki wdrapaliśmy się na wieżę widokową, by z góry obserwować w doskonałej pogodzie panoramę Poznania, rozległe lasy Puszczy Zielonki i charakterystyczne wzniesienia na północ od Poznania – Górę Moraską i Górę Dziewiczą.

Dalej podążając w kierunku Kicina i Wierzenicy pokryliśmy swoją trasę z tzw. Camino de Santiago, czyli Drogą św. Jakuba, przez jakiś czas podążając za charakterystycznymi symbolami z muszli i ze szlakiem drewnianych kościółków.

W ten upalny dzień doskonałym schronieniem przed słońcem, okazały się lasy w dolinie rzeki Cybiny. To już kolejna letnia wycieczka rowerowa ORIONa. Dotychczas byliśmy m.in. na przejazdach rowerowych wzdłuż dolin Warty, Bogdanki, na Łęgach Dębińskich i poznańskich Szachtach, a w planach mamy już zaplanowane kolejne wydarzenia.Witaj na stronie Klubu Sportowego Orion Poznań. Dzielimy się tu naszą pasją do aktywnego trybu życia. Mówimy o zdrowiu, odżywianiu i różnych dyscyplinach sportowych oraz pokazujemy jak działa nasz Klub!

Jeśli chcesz się z nami skontaktować napisz do nas przez nasze kanały społecznościowe!

Stowarzyszenie Klub Sportowy ORION,
zarejestrowane dnia 06.07.2021
KRS 0000909878
NIP 7792528340
REGON 389378375